O nás

O nás

„Predávame nehnuteľnosti preto, lebo ich vieme predávať "

 

Naši ľudia kombinujú podnikateľského ducha a hlbokú znalosť daného odboru s najvyššími štandardmi starostlivosti o klientov

Poskytujeme profesionálny a špičkový servis v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Naša spoločnosť kladie dôraz na individuálne požiadavky klientov a to je rozhodujúcim faktorom nášho úspechu. Inovácie v každej oblasti sú kľúčom pre naše podnikanie a splnenie očakávaní našich klientov.

 


CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o. vstúpila na slovenský trh v roku 2007, kedy otvorila svoju prvú pobočku v Košiciach. Po prvých úspechoch sa vedenie rozhodlo expandovať aj do mesta Prešov, kde bola v roku 2008 otvorená ďalšia pobočka našej realitnej kancelárie. Za naším úspechom vždy stáli a stoja ľudia, ktorí sú pre nás najdôležitejší - to si uvedomujem od začiatku. A preto je našou prioritou, aby klienti aj realitní makléri cítili podporu a vedeli, že sa na nás môžu spoľahnúť v každej situácii.


S rokmi skúseností na miestnych trhoch sme vyvinuli rozsiahle znalosti trhu s nehnuteľnosťami, čo nám umožňuje ponúkať široké spektrum služieb s priateľským a zároveň profesionálnym prístupom. Náš špecializovaný predajný tím je odhodlaný poskytovať našim zákazníkom cenné rady na vysokej úrovni.


Naši realitní makléri dôkladne poznajú trh nehnuteľností na Slovensku a sú pripravení poskytnúť svojim klientom hodnotné informácie, odporučiť vhodné riešenia ich problémov a bezpečne ich sprevádzať realitným trhom.


Zodpovedná práca nášho právneho oddelenia zaistí hladký priebeh predaja Vašej nehnuteľnosti a zaručí, že peniaze za predaj svojej nehnuteľnosti dostanete rýchlo a bezpečne. Oporou celého tímu je prevádzkové a administratívne zázemie, ktoré zaisťuje hladký chod kancelárie a spoločne s ostatnými pracovníkmi je zárukou spokojnosti našich klientov.


Sme aktívnym členom:  • Európskej konfederácie obchodníkov s nehnuteľnosťami - C.E.I. so sídlom v Bruseli - cepi-cei.eu 

  • Národnej asociácie realitných kancelárii – narks.sk

  • Realitná únia SLOVENSKEJ REPUBLIKY – realitnaunia.sk

  • Asociácia realitných kancelárii Slovenska – arks.sk

  • Naši makléri sú certifikovaní Slovenskou realitnou akadémiou -  TU


Spoločne s realitnými kanceláriami chceme zlepšovať prostredie na Slovenskom realitnom trhu pre všetkých klientov, ktorí chcú využiť služby realitnej kancelárie.  Členmi združení a asociácií sú realitné kancelárie, ktoré vykonávajú svoju profesiu čestne a zodpovedne.


„Obráťte sa na náš tím a presvedčíte sa, že nesklameme vašu dôveru“