Na predaj novostavba bungalov, Dulova Ves - Čergov, Prešov - CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Na predaj novostavba bungalov, Dulova Ves - Čergov, Prešov

140.000,- €

možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

Ponúkame na predaj novostavbu domu typu bungalov v lokalite Dulova Ves - Čergov, Prešov. Dom bude v tvare L-ka s úžitkovou plochou 95m2. Výmera pozemku je 997m2. Začiatok výstavby november 2018. Odovzdávka leto 2019.

Skladba domu: zádverie, chodba, 3-krát izba, kúpeľňa s WC, obývacia izba s kuchyňou, podkrovie - úložný priestor.

Materiál: obvodové murivo Ytong, zateplenie 15, izolácia v strope 30, strecha sedlo do 4 strán - pálená škridla, strešné okno, podkrovie - úložný priestor, podlahové elektrické kúrenie - zaliate v potere, bojler, komín + príprava na krb, kúpeľňa a WC obklady, dlažby a kompletná sanita, ostatná čas domu plávajúce podlahy, dvere, zárubne, okná Hesta 3-sklo, steny vymaľované na bielo, zásuvky, vypínače. Dom sa predáva komplet na kľúč bez kuchynskej linky, svietidiel a krbu. Klienti si vyberajú podľa určeného rozpočtu farebné prevedenie strechy, farbu fasády a farbu okien. Dvere, zárubne, sanitu, podlahy a obklady si klient môže taktiež vybrať ako vzor, tak aj farbu. Pokiaľ má klient záujem o výber vo vyšších cenových hladinách - rozdiel si doplatí. Vo fáze výstavby je ešte možné riešiť malé zmeny - na oko nového majiteľa. Foto: vzorové.

Lokalita: Dom sa nachádza v pokojnej novovybudovanej lokalite obce Dulova Ves - Čergov, ktorá je v bezprostrednej blízkosti mesta Prešov (autom max. do 5 minút). Priamo v obci sa nachádza materská škola, futbalové ihrisko, nákupné stredisko, krčma, multifunkčné ihrisko nachádzajúce sa pri škole či kultúrny dom, v ktorom sa konajú kultúrno-spoločenské podujatia. V okolí obce je krásna príroda, čo vytvára možnosti na prechádzky a turistiku (napr. Zbojnický hrad, Slanské vrchy či obľúbené stredisko Sigord). Veľkou výhodou je blízka poloha pri meste Prešov, ktoré ponúka široké nákupné možnosti, pracovné príležitosti, vzdelávanie, ale aj rôzne možnosti na zábavu a relax. Čo sa týka autobusového spojenia MHD s mestom, momentálne sa zisťuje záujem zo strany obyvateľov tejto lokality.

Cena: pozemok + dom na kľúč je 140.000,-eur.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou a výstavbou rodinného domu. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 918 749 460 - Ing. Lenka Budaiová.
Podrobné informácie

107 m²

95 m²

997 m²

95 m²

aktívne

sledovať ponuku

0918 749 460

poslať správu

Slovensko
Prešov
Dulova Ves
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing.  Lenka Budaiová

Ing. Lenka Budaiová

Realitný maklér - Prešov

I speak english

Telefón: 0918 749 460
E-mail: budaiova@cassoviarealitas.sk

všetky realitné ponuky makléra

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.
Tolstého č. 2
Košice
040 01


Telefón: 0557288586
Mobil: 0557288586
E-mail: info@cassoviarealitas.sk
Web: www.cassoviarealitas.sk