Obchodné priestory, predaj

Košice-okolie, Medzev

+ 4 fotky
Komerčný objekt na predaj, 500 m2 na 16 árovom pozemku, Medzev

Informácie

Celková rozloha:
500 m²
Úžitková plocha:
500 m²
Stav:
pôvodný
Odvoz odpadu:
áno - separovaný
El. napätie:
230/400V
Zariadenie:
čiastočne
Rozloha pozemku:
0 m²
Vlastníctvo:
osobné
Plyn:
áno
Internet:
iné
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Zateplený objekt:
nie
Káblová televízia:
áno

Popis

Ponúkame na predaj obchodné priestory na Štóskej ulici v meste Medzev, ktoré je možné využiť ako pohostinstvo, bar, reštauráciu, penzión či iné služby, ale môžu slúžiť aj ako sídlo firmy alebo po rekonštrukcii na trvalé bývanie.

Jedná sa o jedno podlažnú budovu s rozlohou cca 500 m2, ktorá stojí na veľkom 16 árovom pozemku. V budove sa nachádzajú dva komerčné priestory so samostatnými vchodmi, pričom jeden z nich donedávna slúžil ako pohostinstvo a druhý ako nočný bar.

Priestor pohostinstva sa skladá z troch samostatných miestností s kapacitou cca 50 miest na sedenie, súčasťou sú nedávno zrekonštruované toalety (dámske, pánske, pre personál), dva samostatné sklady, jeden s chladiacou funkciou, a malá kuchynka.

Druhý priestor sa skladá taktiež z troch miestností s kapacitou cca 50 miest na sedenie, pánskych a dámskych toaliet, skladu a príručnej kuchynky.

V exteriéri sa nachádza letná záhrada so zastrešeným altánkom a s výčapom s kapacitou cca 80 miest na sedenie a vínna pivnička. Súčasťou sú samostatné toalety, kotolňa a ďalšie skladové priestory. Nachádza sa tu aj pekné detské ihrisko a parkovisko vo dvore pre cca 15 áut.

Budova je umiestnená v zóne, kde je veľká frekvencia ľudí a dostatočná viditeľnosť z ulice, keďže sa nachádza priamo na Štóskej ulici pri odbočke na Vyšný Medzev.

Kúrenie v budove je zabezpečené plynovým kotlom a taktiež kotlom na tuhé palivo, budova je napojená na všetky inžinierske siete.

Mesto Medzev má okolo 4000 obyvateľov, nachádza sa tu kompletná občianska vybavenosť, ale aj rôzne turisticky zaujímavé atrakcie, napr. Slovenské technické múzeum - Múzeum kinematografie rodiny Schusterovej a mestské kúpalisko.

Potraviny Coop Jednota, Eggro - farm, detské ihriská, Základná škola - Grundschule Medzev, Mestský úrad Medzev, POŠTOVÁ ZÁLOŽŇA, Slovenská pošta Medzev, Galerie Caffe&Tee, Reštaurácia Condor, Penzión Helion, Gasthof LEVANDA, Havana Club, Predajňa domácich potrieb, Lekáreň PHARMACY s.r.o.,

Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Ing. Katarína Kočíková - 0905 190 720 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka