Výhody spolupráce

Výhody spolupráce

Výhody spolupráce s CASSOVIA REALITAS


Získajte partnera a tím, ktorý Vás bude posúvať ďalej.


Každý kto sa rozhodne zmeniť profesiu a stane sa realitným maklérom v CASSOVIA REALITAS, posúva svoje hranice.


V každom obchode sme spolu ako tím, ktorý Vám napomáha doviesť obchod do úspešného konca. Cieľ je pre celý tím jediný - urobiť všetko pre to, aby sa každý náš klient rád vracal a odporučil naše služby ďalej.


Profesia na celý život. Ak začnete vykonávať prácu realitného makléra, získate profesiu,, ktorá Vám prinesie uznanie, rešpekt a finančné ohodnotenie odlišujúce sa od bežného priemeru. Celý svoj profesijný život strávite v pohybe, budete neustále v kontakte s ľuďmi a pomáhať im v dôležitom rozhodnutí v živote - bývaní - často za celoživotné úspory. Položte si Vy sami otázku, komu by ste asi tak zverili tak zodpovednú úlohu do rúk? Podľa akých kritérií si vyberáte lekára, právnika, finančného poradcu?    


Začnite spoluprácu s vysoko efektívnou RK na trhu. Naši makléri vedia, že kvalita predstavuje viac než kvantita. Snažíme sa preto venovať maximum času klientom, ktorí nám dôverujú a na základe výhradného zastúpenia sa snažíme každému klientovi odovzdať to najlepšie čo vieme. Úspešnosť predaja pri výhradnom zastúpení dosahuje 76%.


Systém práce realitného makléra vychádza z našich poznatkov o Slovenskom realitnom trhu a z potrieb realitných maklérov. Pre našu prácu si vyberáme len tie technológie  a formy vzdelávania, ktoré nám prácu uľahčia a pomôžu dosahovať dobré výsledky a nie naopak.


Realitný maklér je v prvom rade obchodník, to si uvedomujeme od začiatku spolupráce. Odbremeníme Vás od náročnej administratívy, marketingu, sledovania legislatívnych zmien, právneho a daňového poradenstva.


Budú Vás učiť profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Náš systém vzdelávania je kombináciou vnútorných školení a kurzov a workshopov organizovaných najlepšími koučami a školiteľmi na slovenskom a českom  realitnom trhu. Oboznámite sa širokým spektrom informácií zo sveta realít, z ktorých môžete ťažiť pre svoju budúcu profesiu. Stanete sa členmi prestížnych organizácií a asociácií akými sú: C.E.I v Bruseli, NARKS, Realitná Únia a ARKS. Využívajte všetky výhody s tým spojené, ako aj účasť na kvalitných školeniach a kongresoch, kde sa stretávajú len tí najschopnejší.


Podporujeme spoluprácu medzi jednotlivými RK. CASSOVIA REALITAS od svojho vzniku propaguje svoju otvorenosť k spolupráci s ostatnými RK na trhu. Členstvom v týchto organizáciách získavame partnerov na spoluprácu pre realizáciu obchodov a partnerstiev. Tento trend zaznamenal počas posledných rokov pozoruhodný vzostup a má tendenciu rastu. Klienti nájdu kupujúceho pre svoj obchod v čo najkratšej dobe a z maklérov sa stávajú partneri, či dokonca priatelia.  


NOVINKA - Garančný fond NARKS si získava dôveru klientov. Prinášame novinku, ktorá mení postoj klientov a získava si ich dôveru. Klient sa už nemusí báť toho, aby mu nebol vrátený jeho rezervačný poplatok bez uvedenia dôvodu. Garančný fond kryje každú prijatú rezerváciu CASSOVIA REALITAS do výšky 5.000,-€ ako člena NARKS. Jedinečná výhoda pre našich klientov.     ,


Výhody CASSOVIA REALITAS • Vlastná akadémia CASSOVIA REALITAS, ktorá Vás nasmeruje správnym smerom stať sa profesionálom na realitnom trhu. Vzdelávanie je jeden z hlavných pilierov Vášho úspechu.

 • Vnútorný správcovsky systém inzercie a klientov, ktorý exportuje inzeráty na všetky realitné servery jediným kliknutím + ďalšie výnimočné funkcie, ktoré Vám ušetria hodiny práce.

 • Inzercia na všetkých dôležitých aj ostatných serveroch (spolu 230 serverov). Inzerujeme na všetkých hlavných serveroch aké sú na trhu k dispozícii. Podľa posledných štúdii až 92% klientov začína hľadať svoju nehnuteľnosť na internete.

 • Inzeráty sú topované každý deň na top realitných serveroch, čo znamená, že Vaša ponuka budete neustále prvá v poradí ( nehnutelnosti.sk, reality.sk, topreality.sk, bazos.sk)

 • Denný monitoring inzerátov na predaj nehnuteľnosti a následné zaslanie inzerátu na Váš email.

 • Jedinečná služba realitného radaru, ktorá za Vás pripraví cenovú analýzu a následne ju viete využiť pre Vášho klienta ako ukážku pohybu cenových relácii podobných nehnuteľností na trhu. Následne budete schopní objektívne nastaviť predajnú cenu.

 • Agent kupujúceho - systém, ktorý Vám bude zasielať na email nehnuteľnosti pre Vašich klientov ktoré momentálne hľadáte, a to okamžite ako sa objavia na trhu. Budete prvý, kto sa to dozvie.

 • Realitný Anjel - kolega na telefóne s dlhoročnými skúsenosťami a úspechom na trhu. Pomôže Vám, keď to budete potrebovať. Unikátna a nápomocná služba pre našich začínajúcich realitných maklérov.

 • Poskytneme Vám technológie, ktoré Vás odlíšia od konkurencie a zvýšia váš kredit v očiach klienta - zrkadlový fotoaparát, kameru, bezpilotné lietadlo (vyhotoví letecké fotografické zábery), video a tvorba pôdorysov, brožúry, letáky a animácie na zaujatie klienta.

 • Tím špecialistov (právnik, účtovník, auditor, psychológ, obchodník, asistentka predaja), ktorý tvorí Vaše zázemie a bude Vás podporovať a pomáhať v obchodných, právnych i daňových otázkach, aby sme spoločne mohli klientom poskytnúť vysoko kvalitný servis.

 • Každá zmluva je pripravená advokátskou kanceláriou, ktorá pracuje výhradne pre CASSOVIA REALITAS s viac ako 20. ročnou praxou a skúsenosťami v obore. Každá zmluva je jedinečná a pripravená na mieru pre klientov, aby mali istotu právnej ochrany.

 • Profesionálna propagácia Vašej osoby a využívanie najmodernejších komunikačných kanálov pre informovanie okolia, že ste realitným maklérom a môžu sa na Vás obrátiť. Pripravíme Vám profesionálny profil na FB, Youtube, Google+, Twitter, LinkedIn, Instagram a ďalšie.

 • Systém školení, ktorý Vás naučí presne to, čo potrebujete. Môžete tak svoje praktické skúsenosti spájať s reálnymi, ktoré budete postupne naberať. Proces vzdelávanie je v CASSOVIA REALITAS  celoživotnou záležitosťou a jeden z našich základných pilierov.

 • Každoročné zavádzanie noviniek do našej praxe, sledovanie svetových trendov a následné poskytovanie kvalitného servisu - to všetko prispieva k tomu, aby sa naši realitní makléri mohli na trhu cítiť výnimočne a poskytovať profesionálne služby.

 • Okamžitý zisk z poskytnutého rezervačného poplatku pre realitného makléra

 • Na každého realitného makléra sa vzťahuje poistenie výkonu profesie sprostredkovateľa predaja a prenájmu nehnuteľností (max. výška krytia 166.000,-€ na jeden obchod)

 • Rast provízií pre realitného makléra podľa dosiahnutých tržieb

 • Realitný maklér nie je viazaný nijakými konkurenčnými doložkami a obmedzeniami v mandátnej zmluve. Snažíme sa naopak vytvoriť pre každého makléra tie najlepšie podmienky pre jeho rast a rozvoj, aby mohol dosahovať len kvalitné výsledky. Otvorený a úprimný vzťah realitný maklér - realitná kancelária je pre nás základ, bez ktorého to nemôže fungovať.  

 • Realitný fond makléra CASSOVIA REALITAS - fond pre našich maklérov, kde Vám k Vašej provízii pridáme 10%.

 • Každoročné ukončenie roka a udeľovanie zaujímavých cien najlepším maklérom, ako aj čerpanie výhod počas nasledujúceho roka. Najefektívnejší realitní makléri sú pre nás dôležití a tak môžu očakávať najlepšie benefity.  


Naši zmluvní partneri: • O2 - paušál za 10,50,-€ neobmedzené volania, SMS, MMS a 500MB internet

 • KIA MOTOR - zľava na nové vozidlo až 18%

 • Slovnaft - zľava na PHM 5%

 • Lenovo - zľava 15 - 30 %

 • Automobilové náhradné diely a príslušenstvo - 20% - 50%

 • Ubytovanie a wellness - 20% v sieti Trinity Hotels, s.r.o

 • Autoškola rekondičné jazdy - 30%

 • a ďalšie zľavy u našich partnerov alebo klientov, ktorým sme pomáhali pri predaji nehnuteľností.


Záver:


CASSOVIA REALITAS si cení lojálnosť a profesionálne odvedenú prácu našich realitných maklérov. Cieľom vedenia, manažmentu a celého zázemia spoločnosti je vytvoriť puto, ktoré môže fungovať za úprimnosti a lojálnosti oboch zúčastnených strán. Realitní makléri sú hlavnými piliermi našej realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS. Našim cieľom je stať sa najlepšou realitnou kanceláriou na Slovensku, ktorej súčasťou budú spokojní realitní makléri. Tomuto cieľu posledné roky podriaďujeme aj náš systém vzdelávania a využívané technológie, ako najlepšiu kombináciu pre dosiahnutie tohto cieľa.


Sme radi že ste venovali čas a pozornosť týmto faktom, kde sme Vám opísali naše postupy a filozofiu, a to, čo je pre nás dôležité - spokojní ľudia, teda Vy realitní makléri a klienti. Tak ako vedenie a celé zázemie kladie na seba tie najvyššie nároky, očakávame aj my od našich realitných maklérov tie najlepšie výsledky na trhu.


Sme tím ľudí, ktorý si túto profesiu vybrali ako najväčšiu výzvu svojho profesijného života. Sme tím, ktorý chce dosahovať najlepšie výsledky na trhu. Vieme, že neustále vzdelávanie a zavádzanie nových trendov umožní byť krok vpred pred konkurenciou. Sme tím ľudí, na ktorých sa môžete kedykoľvek obrátiť a povzbudíme Vás aj v tých  ťažších chvíľach. Zdieľame spoločne svoje skúsenosti, preto sa radi stretávame sa aj mimo každodenného pracovného života.


Tešíme sa na Vás.


,,Je úžasné, keď sa práca spojí s nadšením a niečo pekné po vás zostane."