Voľné pozície

Hľadáme realitného makléra - profesionála v obchodovaní

Pre naše pobočky hľadáme realitného makléra - profesionála v obchodovaní

Profesia realitného makléra predstavuje od začiatku aktívny a zaujímavý pracovný život. Našim cieľom je od roku 2007 budovanie trvalo fungujúcej spoločnosti na slovenskom realitnom trhu. Najlepší makléri podávajú denne odhodlanie urobiť pre klienta maximum, a preto dosahujú výnimočné výsledky. Pracovitosť a silná, vlastná motivácia sú u nás základom úspechu. Je len na Vás, kedy ráno vstanete a začnete pracovať, v kancelárii či z domu alebo kedy si urobíte voľno, či budete robiť z domu – vy ste vlastným manažér svojho času. Pravdaže, ak chcete skvelé výsledky, tak tie sa nezaobídu bez tvrdej práce. Najlepších ľudí nasadíme na najväčšie príležitosti a najväčšie problémy riešime my – vy ste obchodník a my vedenie (vaša podpora). Chcete sa stať profesionálom v obchodovaní, byť denne v kontakte so svojimi klientmi, prezentovať nehnuteľnosti, hľadať svojim klientom vhodné nehnuteľnosti, riešiť otázku prečo sa daná nehnuteľnosť nepredáva atď.?Práve teraz máte možnosť stať sa súčasťou nášho tímu vo Vašom meste.

Náplň práce:
- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností, ich nábor, prezentácia a realizácia obhliadok nehnuteľností s klientom
- Komunikácia s klientom na profesionálnej úrovni a starostlivosť o jeho nehnuteľnosť
- Komunikácia s potenciálnym kupujúcim a vyhľadávanie vhodnej nehnuteľnosti
- Správa a aktualizácia svojho portfólia nehnuteľností
- Realitný maklér ponúka kvalitné služby pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností všetkým svojim klientom

Zamestnanecké výhody, benefity
Naše garantované výhody bez akýchkoľvek poplatkov:
• Odborné zaškolenie interným vzdelávacím systémom Akadémie CASSOVIA REALITAS i neustále ďalšie vzdelávanie.
• Software, ktorý zabezpečí export na viac ako 192 realitných serverov
• Priame zaslanie kontaktov na klienta - kupujúcich i predávajúcich
• Prideleného právnika
• Prideleného obchodného manažéra
• Pravidelné zasielanie aktuálnych noviniek z realitného trhu
• Poistenie činnosti „predaj a prenájom nehnuteľností“ (max. výška krytia 170 000 Eur/1 obchod)
• Prepracovaný systém na predaj nehnuteľností
• Nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie
• Výška Vášho zárobku je priamo úmerná množstvu Vašich predajov

Prečo sa stať realitným maklérom práve u nás?

  • Technologická a manažérska vyspelosť, tzn. ľahšie získavanie klientov, komunikácia s klientom

  • Dlhodobé rozvíjanie a zavádzanie nových postupov a nasledovanie trendov, ktoré nájdete v realitných kanceláriách ďalších európskych miest

  • Vyspelosť nášho systému zameraného na detaily

  • Garančný fond CASSOVIA REALITAS – jedinečný produkt pre maklérov, forma odmeny pre lojálnych maklérov

  • Pravidelné interné školenia Akadémie CASSOVIA REALITAS

Zaujímavé finančné ohodnotenie na základe provízie a možnosť rastu na manažéra pobočky

Pokiaľ veríte, že skúsenosti a služby ponúkané našim klientom by presvedčili aj Vás, radí Vás privítame v našom tíme.

Informácie o výberovom konaní:
Do nášho tímu hľadáme dynamických, aktívnych a samostatných ľudí s obchodným talentom a skúsenosťami v priamom predaji. Ak máte v pláne zmenu svojej profesie a chcete prebrať zodpovednosť za svoje príjmy do vlastných rúk, príďte k nám a uplatnite svoje schopnosti u nás. Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť dosahovať nadpriemerný príjem na základe každej provízie z uskutočneného obchodu a možnosť rastu na pozíciu manažéra pobočky.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: obchod

Vodičský preukaz: sk. B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Hľadáme ľudí, ktorí majú predpoklady stať sa profesionálnymi obchodníkmi v oblasti realít a vedia, čo obchodovanie a predaj predstavuje a čo ponúka.
Požadujeme minimálne 2 – ročnú prax v obchode (nie je špecifikované) alebo v odbore bankovníctvo a poisťovníctvo.

Adresa spoločnosti:

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.
Tolstého 2
040 01 Košice

Kontakt:

Ing. Silvia Tomčová
e-mail: kariera@cassoviarealitas.sk

Mobil: 0918 118 567

Našim cieľom je budovať sieť kvalitne poskytovaných služieb a šíriť tak naše dobré meno.

Podrobné informácie o spoločnosti nájdete na www. cassoviarealitas.sk