Kancelárske priestory a mezonetový byt v Business centre, Sever

Cena v RK

Zobraziť fotogalériu (16 fotografií)

CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj kancelárske priestory a veľký mezonetový byt blízko centra Košíc, v mestskej časti Sever, v blízkosti Národnej banky, v lokalite s bezplatným parkovaním, ale zároveň pár minút od centra mesta. Priestory sa nachádzajú v trojpodlažnej budove Business centra, pričom sa jedná o priestory predajne na prízemí, kancelárske priestory zaberajúce celé druhé podlažie a veľký mezonetový byt na treťom podlaží.

Čistá celková výmera kancelárskych priestorov na prenájom a mezonetového bytu je 608 m2.

Dispozícia a štandardy:

Kancelárske priestory
Jedná sa o 4 kancelárske priestory.
Na prízemí sa nachádza nebytový priestor č. 2 s rozlohou 98 m2. Pozostáva zo 4 miestností. Do priestoru je vstup z chodby aj z vonkajšej zadnej strany budovy, kam má prístup zásobovacie auto. Priestor je vhodný na predajňu so skladom. WC k priestorom je naproti priestorom na chodbe budovy, ale je vyhradené len pre tieto priestory.
Na druhom poschodí sa nachádza nebytový priestor č. 4 s rozlohou 320 m2. Pozostáva z 3 samostatných kancelárskych celkov, ktoré majú spoločnú chodbu.
Jeden kancelársky celok má 178 m2, 3 miestnosti, recepciu, kuchynku, chodbu, sklad, toalety pre dámy, pre pánov a pre návštevníkov.
Druhý kancelársky celok má rozlohu 103 m2, 3 miestnosti (súčasťou jednej je kuchynský kútik) a toaletu, ktorá je spoločná s tretím kancelárskym celkom.
Tretí kancelársky celok je jedna miestnosť s rozlohou 41 m2.

Bytová časť
Mezonetový byt s rozlohou 190 m2. Na spodnom podlaží je jedna spálňa, priestranná obývačka, veľká kuchyňa (s kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi na mieru), loggia (16 m2), chodba, kumbál, šatník, toaleta a kúpeľňa. Na druhom podlaží sú dve spálne, šatník a kúpeľňa s toaletou. Poschodia sú spojené točitým schodiskom.

V danej nehnuteľnosti sú všetky inžinierske siete, pričom kancelárske priestory sú vykurované plynovým kotlom zn. Viessmann, ktorý sa nachádza v kotolni na prízemí, v byte sa nachádza samostatný plynový kotol.

V okolí budovy sa nachádza viacero parkovacích možností. Pri budove je aj samostatné parkovisko, ktoré by sa dalo od mesta odkúpiť a vyhradiť len pre budovu.
Budova je vybavená alarmom, ktorý je napojený na poplašný pult polície. Momentálne sú dva nebytové priestory dlhodobo prenajaté, takže budova sa predáva už s nájomníkmi. Byt je prázdny. Táto ponuka je ideálne využiteľná pre firmu, ktorá potrebuje kancelárie a aj manažérsky byt. Ponúka sa tu aj možnosť prerobiť kancelárie na byty, resp. opačne. V prípade záujmu je tu možnosť poskytnúť pôdorysy jednotlivých priestorov.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Ing. Katarína Kočíková - 0905 190 720 - certifikovaný realitný maklér NARKS
Podrobné informácie

3

608 m²

608 m²

osobné

úplne prerobený

aktívne

nie

vonkajšie

čiastočne

áno

sledovať ponuku

0905 190 720

poslať správu

Slovensko
Košice - Sever
Košice - mestská časť Sever
osobné
Kancelárie
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Katarína Kočíková

Ing. Katarína Kočíková

Realitný maklér - Košice

hovorím po slovenskyJe parle françaisI speak englishIch spreche deutsch

Telefón: 0905 190 720
E-mail: kocikova@cassoviarealitas.sk

všetky realitné ponuky makléra

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.
Tolstého č. 2
Košice
040 01


Telefón: 0557288586
Mobil: 0557288586
E-mail: info@cassoviarealitas.sk
Web: www.cassoviarealitas.sk